Nieruchomość na sprzedaż - Legionowo CENTRUM

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Lokal sklepowy

Lokal sklepowy handlowo-uslugowy w samym centrum legionowa

Obecnie lokal sklepowy zajmuje powierzchnię 66m2. Wejście do sklepu jest bezpośrednio z głównej ulicy w Legionowie - z ulicy Piłsudskiego. W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się ponad 16 placówek banków, dwa centra handlowe, szpital, liczne sklepy, butiki, oraz firmy usługowe.

Lokal posiada dużą, przeszkloną witrynę, oraz szerokie drzwi wejściowe, estetyczną jasną elewację z kamienia, wysoki standard wnętrz.
Lokalizacja punktu pozwala na prowadzenie dowolnej działalności handlowo - usługowej, począwszy od sklepu, po restauracje, jak również punkt biurowy.
Gwarancją sukcesu jest lokalizacja! Ten ten budynek niewątpliwie posiada jedną z lepszych lokalizacji w Legionowie - nieopodal głównego skrzyżowania w centrum miasta Legionowo ulicy Jagiellońskiej i Piłsudskiego, w głównym ciągu komunikacyjnym (ul. Piłsudskiego). Na końcu ulicy znajduje się dworzec PKP - ciągły ruch potencjalnych klientów jest zapewniony!

Lokal sklepowy w Legionowie ulica Piłsudskiego.

Lokal można powiększyć do powierzchni 108m2 przez demontaż ścianek działowych (k. czerwony), po usunięciu ścianek całkowita długość lokalu wyniesie 26m - jest to jeden z dłuższych lokali jaki znajduje się na tej ulicy. Obecnie długość hali sprzedażowej wynosi 16,65m (z zapleczem). Z lokalu korzysta od 14 lat firma z branży telekomunikacyjnej, lokal jest wynajmowany.

Lokal sklepowy 108m2 w Legionowie ulica Piłsudskiego.