Nieruchomość na sprzedaż - Legionowo CENTRUM

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Część mieszkalna (2 poziomy)

Część mieszkalna

Lokalizacja - zapewnia dodatkowe możliwości biznesowe
Zaprojektowany mając na uwadze zróżnicowane potrzeby mieszkańców
Atrakcyjna lokalizacja łączy walory szybkiego dostępu do komunikacji miejskiej oraz dalekobieżnej - nowoczesny dworzec PKP
Przemyślany rozkład przestronnych pomieszczeń sprawia, że są one wyjątkowo funkcjonalne
Jeśli jesteś wymagającym klientem, poszukujesz nieruchomości w świetnym punkcie komunikacyjnym - to ta oferta jest dla Ciebie!
Nieruchomość charakteryzuje się ogromnym potencjałem aranżacyjnym
Atrakcyjna okolica oferuje atrakcję zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych
Duża powierzchnia oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń pozwalają na pełne wykorzystanie przestrzeni
Masz dużą rodzinę? - nigdy nie poczujesz, że brakuje Ci miejsca!
W okolicy liczna zabudowa domów jednorodzinnych - dobra infrastruktura oświatowa (szkoły, przedszkola, żłobki)
Ta nieruchomość to doskonała inwestycja. Lokal handlowo usługowy w połączeniu z mieszkaniem bądź dwoma oddzielnymi mieszkaniami to pewna lokata. Budynek jest czterokondygnacyjny. Piwnica znajduje zastosowanie jako magazyn zarówno w gospodarstwie domowym jak i w prowadzonej działalności. są tu trzy pomieszczenia. Jedno pod schodami - zamykane, pozostałe są przejściowe. W piwnicy zainstalowany jest piec CO -gazowy. Ogrzewa cały budynek (tzn. lokal handlowo usługowy, hale, garaż, magazyn, jak i cześć mieszkalną na dwóch kondygnacjach). Parter to najdłuższa część budynku, która wykorzystywana jest do celów handlowych, sklep posiada bezpośrednie wejście z głównej ulicy w ścisłym centrum handlowym. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się: Klinika - Szpital Mediq, McDonald's, nowoczesny dworzec PKP, Błękitne centrum handlowe, Galeria Gondola, Szkoły, Przedszkola, Żłobek, Urząd Miasta, Kościół, przystanki komunikacji miejskiej, liczne sklepy i restauracje. Sklep, lokal handlowy jest o powierzchni 66m². istnieje możliwość powiększenia o kolejne 42m² poprzez rozbiórkę ścian działowych. powierzchnie tę zamiast na sklep można przeznaczyć na rekreację. Zmieści sie tu zarówno stół bilardowy, pin-pong'owy jak i może zaaranżować salę telewizyjną, siłownię bądź bibliotekę domową - wszystko dla przyjemności i użytku lokatorów mieszkających na pierwszym i drugim piętrze.